Етикети

36 български градове са заявили участие в шествието на Безсмъртния полк през 2017 година. Записването на градове-участници продължава. Ако искате да организирате шествие на Безсмъртния полк и да впишете своя град в списъка на участниците – свържете се с организационния комитет на посочените телефони и ел. поща в „Контакти“.

Ето списъка на заявилите участието си до този момент градове:

Дата Град Мероприятие Час Място на провеждане
08.05. Самоков Шествие на Безсмъртния полк 12:00 Градският площад пред Дома на народната армия
09.05. София Шествие на Безсмъртния полк 9.00 Шествие от паметника на Незнайния воин към паметника на Съветската армия
09.05. Плевен Шествие на Безсмъртния полк 17:00 от Мавзолея (пл. Възраждане) до паметника Альоша (пл. Свобода)
09.05. Шумен  Стена на паметта –Безсмъртният полк 17:00 Руският паметник
09.05. Кърджали Шествие на Безсмъртния полк 10:30 От паметника на Васил Левски до паметника на руския воин-Освободител
09.05. Търговище Шествие на Безсмъртния полк 17:30
09.05. Варна Шествие на Безсмъртния полк 15:00

 

От пл. „Антон Новак”  по крайморската алея до Пантеона
09.05. Видин Шествие на Безсмъртния полк 10:00 От градския парк до Общината
09.05. Ботевград Шествие на Безсмъртния полк 11:00
09.05. Разград Шествие на Безсмъртния полк 17:30 Площад Възраждане
09.05. Димитровград Шествие на Безсмъртния полк 18:20 От Общината
09.05. Ямбол Шествие на Безсмъртния полк 12:00 От паметника на българските и съветските воини
09.05. Бургас Шествие на Безсмъртния полк 10:00 От църквата „Кирил и Методий” до паметника на Съветската армия
09.05. Стара Загора Шествие на Безсмъртния полк 18:00 От паметникът на Съветския воин до центъра на града
09.05. Сливен Шествие на Безсмъртния полк 17:00 По улиците на града от масовия гроб в градския парк до ДНА
09.05. Перник Шествие на Безсмъртния полк 17:30 По града от парка до Братската могила
09.05. Несебър  Стена на паметта –Безсмъртният полк 16:00 читалището
09.05. Благоевград Шествие на Безсмъртния полк 17:30 От Младежкия дом до мемориал „Ловния дом”
09.05. Русе Шествие на Безсмъртния полк 11:00 От памятника Альоша до гробовете на Съветските воини
09.05. Хасково Шествие на Безсмъртния полк 17:30

 

От паметника на Победата до паметника на Неизвестния воин в центъра на града
09.05. Петрич Стена на паметта –Безсмъртният полк 19:00 ресторант
09.05. Враца Шествие на Безсмъртния полк 17:30 Градската стена на Паметта
09.05. Свиленград Шествие на Безсмъртния полк 11:00 Централната улица – бул. „България”
09.05. Пловдив Шествие на Безсмъртния полк 11:00 От Дом на културата „Борис Христов” до паметника на Альоша
09.05. Силистра Шествие на Безсмъртния полк 10:00 Паметниците на Силистра, Дулово и Иширково
09.05. Павликени Шествие на Безсмъртния полк 18:00 Центъра на града
09.05. Поморие Шествие на Безсмъртния полк 11.00 по ул.Княз Борис до паметника на Съветските воини
09.05. Велико Търново Стена на паметта –Безсмъртният полк 12.00 Братската могила
09.05. Дупница Шествие на Безсмъртния полк 16.00 Централният площад
09.05. Добрич Шествие на Безсмъртния полк Уточнява се От центъра на града до Паметника – гробница на Съветските воини
09.05. Габрово Стена на паметта –Безсмъртният полк 14.00 Паметникът на антифашистите
09.05. Бяла Шествие на Безсмъртния полк Уточнява се Паметникът на Съветските воини
09.05. Карнобат Шествие на Безсмъртния полк Уточнява се
09.05. Сандански Шествие на Безсмъртния полк 11.00 ч. От Паметникът на ген. Тодоров (Интерхотел „Сандански“) до Централния площад
09.05. Лом Шествие на Безсмъртния полк Уточнява се
09.05. Монтана Шествие на Безсмъртния полк Уточнява се
Advertisements